KONTAKTI

→ POSESTVO BRDO
Predoslje 39 | 4000 Kranj

Elegans hotel Brdo
T: 00 386 (0)4 260 10 00
E: recepcija@brdo.si

Park Brdo in doživetja
T: 00 386 (0)4 260 12 00
E: park@brdo.si

Kongresni center
T: 00 386 (0)4 260 16 61
E: prodaja@brdo.si

Poroke
T: 00 386 (0)4 260 15 44
E: poroke@brdo.si

Golf Brdo
Rezervacija štartnih časov:
T: 00 386 (0)4 260 12 00
E: park@brdo.si

→ VILA BLED
Cesta svobode 18 I 4260 Bled

Vila Bled
T: 00 386 (0)4 575 37 10
E: vila-bled@brdo.si

Kavarna Belvedere
T: 00 386 (0)4 575 37 21
E: vila-bled@brdo.si

→ POSESTVO STRMOL
Dvorje 3 | Cerklje na Gorenjskem

Grad Strmol
T: 00 386 (0)4 202 59 00 
E: grad-strmol@brdo.si

Kavarna Strmol
T: 00 386 (0)4 202 59 18
E: grad-strmol@brdo.si

→ VILA TARTINI
Strunjan 149 | 6320 Portorož

Vila Tartini
T: 00 386 30 484 530
E: vila-tartini@brdo.si

JGZ BRDO (Javni gospodarski zavod protokolarne storitve Republike Slovenije)
Predoslje 39 | 4000 Kranj | ID DDV: SI17471257

Vršilec dolžnosti direktorja

mag. Franci Jagodic
Namestnica vršilca dolžnosti direktorja
Iris Kociper Haas 
____________________

Marketing
T: 00 386 (0)4 260 15 00 
E: marketing@brdo.si

Vodja prodajne službe
Dimitrij Piciga 

T: 00 386 (0)4 260 15 01
E: dimitrij.piciga@brdo.si

Protokolarni dogodki
Viktorija Hodža Frelih 
T: 00 386 (0)4 260 16 82
E: prodaja@brdo.si

Poslovni dogodki na Brdu
mag. Darja Remic 
T: 00 386 (0)4 260 16 61
E: prodaja@brdo.si

Poroke, svečani dogodki na Brdu
Tina Samardžić 
T: 00 386 (0)4 260 15 44
E: poroke@brdo.si

Prodajna služba
Larisa Žibrik
T: 00 386 (0)4 260 13 50
E: larisa.zibrik@brdo.si

Vodja Vile Bled
Mateja Golja 
T: 00 386 (0)4 575 37 18
M: 00 386 (0)41 636 800
E: mateja.golja@brdo.si

Dogodki v Vili Bled
Maja Zupan 
T: 00 386 (0)4 575 37 16
E: vila-bled@brdo.si

Dogodki v Gradu Strmol
Saša Jeraj 
T: 00 386 (0)4 202 59 00
E: grad-strmol@brdo.si

Dogodki v Vili Tartini
T: 00 386 (0)4 260 15 44 I 
E: prodaja@brdo.si 

____________________

Tajništvo
T: 00 386 (0)4 260 15 00
E: brdo@brdo.si

Nabava
T: 00 386 (0)4 260 16 59
E: nabava@brdo.si

Računovodstvo
T: 00 386 (0)4 260 16 54
E: racunovodstvo@brdo.si

Varstvo osebnih podatkov
Brigita Sirc
E: dpo@brdo.si